İnebolu'nun Gizli Cenneti...

Gençlik kolları

Sevgili Geçnler;

Derneğimiz GENÇLİK KOLLARI kurulmuştur. Köyümüz, köylülerimiz ve derneğimiz için hayırlı olsun. Günümüz şartlarında örf, adet ve geleneklerimizi gelecek nesillere aktarmak, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek için sivil toplum yani dernek çatısı altında toplanmanın zorunlu hale geldiğini hep birlikte görüyoruz.

Derneğimizin 18-35 yaş aralığında bulunan mevcut üyelerimiz ve belirtilen yaş aralığında yeni üyelerimiz Gençlik Kolları’nın doğal üyeleri olacaklardır.

Derneğimize yapacağınız üyelik başvurusunda vereceğiniz kişisel bilgiler kesinlikle bir başkasına verilmeyecek, derneğin muhasibi dışında kimse tarafından görülmeyecektir. Derneğimize aşağıdaki linki tıklayarak üye olabilirsiniz. Üye olduğunuz takdirde yıllık 50-TL üyelik aidatı bulunmaktadır. Sağlıklı huzurlu günler dileriz.

Hüseyin TUNA

Gençlik Kolları Başkanı

0 542 374 61 64

.

Hüseyin TUNA kimdir?

07.11.1988 tarihinde İstanbul Kartal Yakacık’ta doğan Hüseyin TUNA aynı ilçede ikamet etmektedir. Baba tarafından köyümüzden Tayıncı namıyla bilinen merhum Hüseyin Tuna’nın oğlu Salih Kaptan’ın oğlu, anne tarafından köyümüzde uzun yıllar muhtarlık yapan merhum Hasan GÜNEŞ’in torunudur.

İlk orta ve lise eğitimini aynı ilçede tamamlayan Hüseyin TUNA savunma sanayii sektöründe çalışmakta, ayrıca gıda sektöründe ticari faaliyette bulunmaktadır.

Hüseyin TUNA köyümüz sevdalısı, köyümüzün örf, adet ve geleneklerini bilen ve yaşatmaya gayret eden, ayrıca köylülerimizin çoğunluğunu tanıyan, her fırsatta köyümüze ziyarete gitmeye çalışan, köylülerimizin etkinliklerine imkanlar ölçüsünde katılmaya çalışan değerli bir hemşerimizdir. Derneğimize ve köyümüze yapacağı katkılardan dolayı kendisine şimdiden teşekkür eder, başarılar dileriz.