İnebolu'nun Gizli Cenneti...

Kadın Kolları

Sevgili Hanımlar;

Derneğimiz KADIN KOLLARI kurulmuştur. Köyümüz ve köylülerimiz için hayırlı olsun. Günümüz şartlarında örf, adet ve geleneklerimizi gelecek nesillere aktarmak, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek için dernekleşmek zorunlu hale geldiğini hep birlikte görüyoruz.

Kadın Kolları’na üye olan hanımların katılımıyla oluşturulan WATSAPP grubuna sadece hanımlar alınmaktadır ve iletişimleri bu grup üzerinden sağlanacaktır Etkinlikler ve toplantılar tamamıyla hanımlar arasında olacaktır. Bütün üyelerin katıldığı toplantılarda ise kadın erkek ayrı salonlarda yapılacak, kadın erkek karışık toplantı yapılmayacaktır. Etkinliklerimiz facebook ve benzeri sosyal-sanal ortamlarda paylaşılmayacaktır.

Derneğimize yapacağınız üyelik başvurusunda vereceğiniz kişisel bilgiler kesinlikle bir başkasına verilmeyecek, derneğin muhasibi dışında kimse tarafından görülmeyecektir. Derneğimize aşağıdaki linki tıklayarak üye olabilirsiniz. Üye olduğunuz takdirde yıllık 50-TL üyelik aidatı bulunmaktadır. Sağlıklı huzurlu günler dileriz.

Cemile Özbek

Kadın Kolları Başkanı

0 531 720 89 60

Müzeyyen Aksu

Kadın Kolları Başkan Yard.

0 531 688 46 79